Aktualności

Wyjazd do teatru

Zapraszamy – w pierwszej kolejności członków Towarzystwa Miłośników Ziemi Niebyleckiej – na spektakl teatralny pt. Seks dla opornych, który odbędzie się w dniu 28 listopada 2021 r., w wykonaniu artystów Teatru „AVE Teatr” na scenie Instytutu Muzyki w Rzeszowie. Dysponujemy biletami dla 50 osób, zapisy przyjmują Panie w Gminnej Bibliotece Publicznej w Niebylcu, tel. 17 2773066. Cena biletów 60 zł. od jednej osoby. Spektakl rozpocznie się o godz. 16.3o, wyjazd z Niebylca (przystanek autobusowy) godz. 15.oo. Koszty transportu ponosi Towarzystwo Miłośników Ziemi Niebyleckiej.

Zarząd Towarzystwa

Poniżej zamieszczamy opis wydarzenia
      
Alice i Henry, małżeństwo z 25 letnim stażem, spędzają weekend w najmodniejszym hotelu w mieście, aby tam przy pomocy poradnika "Seks dla opornych" ożywić swoje życie intymne i odnaleźć dawną namiętność. Czy ta terapia przyniesie oczekiwane rezultaty i pokona rutynę w ich małżeństwie, czy raczej spowoduje jeszcze większy żal i rozczarowanie, a może pozwoli docenić to co w związku dwojga ludzi najważniejsze - bliskość, zaufanie i poczucie bezpieczeństwa?
"Seks dla opornych" to wyśmienita komedia, pełna trafnych spostrzeżeń o kobiecych i męskich pragnieniach, wyobrażeniach i punktach widzenia, które rozmijają się pokazując dobitnie, że kobiety są z Wenus, a mężczyźni z Marsa. Warto zobaczyć tę mądrą, obfitującą w błyskotliwe dialogi  sztukę o życiu, przemijaniu i miłości, która bawi i wzrusza do łez.

Dodatkowe informacje