Towarzystwo Miłośników Ziemi Niebyleckiej najlepszym stowarzyszeniem w województwie podkarpackim w 2017 r.

Miło nam poinformować, że Towarzystwo Miłośników Ziemi Niebyleckiej zajęło I miejsce w konkursie ogłoszonym przez Marszałka Województwa Podkarpackiego pn. NGO Wysokich Lotów, w kategorii Kultura i tożsamość narodowa.
Nagrodą w konkursie jest voucher na kwotę 5000 zł., który przeznaczony zostanie na działalność statutową Towarzystwa.
Bardzo cieszymy się tą wiadomością. Duma rozpiera nasze serca, a nagroda mobilizuje do dalszej pracy. Rozstrzygnięcie konkursowe oraz nagrodę traktujemy jako wyraz uznania dla całego stowarzyszenia i cieszymy się faktem docenienia naszej działalności.
Załączamy uchwałę zarządu Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie z dnia 26 września 2017 r. w sprawie wyboru laureatów Nagrody Marszałka Województwa Podkarpackiego p. „NGO Wysokich Lotów”.